Vaši Erste osobni bankari


Zagreb

Nikolina Svirčević

  Sveti Duh 2, Zagreb
    072 37 2257
  nsvircevic@erstebank.com

Antonija Maleš

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2234
  amales@erstebank.com

Iva Kereta

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 1154
  IKereta@erstebank.com

Petra Novak

  Masarykova 1, Zagreb
  072 37 2121
  PGasi@erstebank.com

Martina Skender Vince

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2119
  Mskender@erstebank.com

Dejan Gilić

  Trg N. Š. Zrinskog 18, Zagreb
  072 37 1112
  DGilic@erstebank.com

Dalmacija

Ivana Bago Salamunić

  Gundulićeva 40a, Split
  072 37 4290
  ibago@erstebank.com

Ana Žic Baričević

  Obala kneza Branimira 6, Zadar
  072 37 4406
  azic@erstebank.com

Danijela Ofner

  Poljana 5, Šibenik
  072 37 4229
  Dsvracak@erstebank.com

Istra

Đurđica Diminić

  Zelenice 3, Labin
  072 37 6113
  DDiminic@erstebank.com

Tiziana Frezza

  Ciscuttieva 15, Pula
  072 37 6429
  Tfrezza@erstebank.com

Rijeka i okolica

Romana Baće

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5058
  rbace@erstebank.com

Sanja Petrović

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5359
  spetrovic@erstebank.com

Smilja Bernobić

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5075
  SBernobic@erstebank.com

Marin Fabijanić

  Trg Stjepana Radića 1, Crikvenica
  072 37 5445
  mfabijanic@erstebank.com

Senka Mataija Rasol

  Vjekoslava Spinčića 3/2, Opatija
  072 37 5244
  SMataija@erstebank.com

Središnja Hrvatska i Slavonija

Nenad Popović

  Preradovićeva bb, Bjelovar
  072 37 3381
  npopovic@erstebank.com

Robert Kovačec

  Katarine Zrinski 1, Čakovec
  072 37 4128
  kovacec@erstebank.com

Tanja Panić

  Ulica Tome Blažeka 1, Varaždin
  072 37 3476
  tpanic@erstebank.com

Jasmina Stanković

  Trg Josipa Broza 2, Karlovac
  072 37 4452
  jstankovic@erstebank.com

Danijela Kelić Vulin

  Ribarska 2, Osijek
  072 37 3428
  dkelic@erstebank.com

Saznajte više o Erste osobnom bankarstvu Osobno bankarstvo

Čekamo vas!

Ugovorite sastanak sa svojim osobnim bankarom i
posjetite nas u terminu koji sami odaberete.

U ugodnom i intimnom prostoru možete se opustiti,
obaviti povjerljiv razgovor sa svojim osobnim bankarom i
posvetiti se realizaciji svojih financijskih potreba.

 

 

×
Erste mBanking
Obavljajte sve financijske
transakcije pametnim telefonom.
Preuzmi