Vaši Erste osobni bankari


Zagreb

Filip Jurinčić

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2263
  fjurincic@erstebank.hr

Ivor Stilin

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2298
  istilin@erstebank.hr

Maja Koščević

  Bjelovarska ulica 3, Sesvete
  072 37 2246
  mkoscevic1@erstebank.hr

Filip Ivić

  Sveti Duh 2, Zagreb
  072 37 2253
  fivic@erstebank.hr

Andrea Šola

  Trg kralja Tomislava 38, Velika Gorica
  072 37 2141
  asola@erstebank.hr

Iva Kereta

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 1154
  ikereta@erstebank.hr

Ivana Bilać

  Avenija Dubrovnik 15, Zagreb
  072 37 2286
  ibilac@erstebank.hr

Antonija Maleš

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2234
  amales@erstebank.hr

Marina Vukelić

  Sveti Duh 2, Zagreb
  072 37 2115
mvukelic1@erstebank.hr

Zrinka Barkiđija

  Trg Eugena Kvaternika 2, Zagreb
  072 37 1308
  zbarkidija@erstebank.hr

Martina Skender Vince

  Ivana Lučića 2, Zagreb
  072 37 2119
  mskender@erstebank.hr

Ana Škrlec

  Trg N. Š. Zrinskog 18, Zagreb
  072 37 2497
  askrlec@erstebank.hr

Vesna Golubić

  Masarykova 1, Zagreb
  072 37 1116
  vgolubic@erstebank.hr

Krešimir Duvnjak

  Dubrava 49, Zagreb
  072 37 2359
  kduvnjak@erstebank.hr

Dalmacija

Jasmina Lapov

  Poljana 5, Šibenik
  072 37 4191
  jlapov@erstebank.hr

Ana Žic Baričević

  Obala kneza Branimira 6, Zadar
  072 37 4406
  azic@erstebank.hr

Maja Peraić

Gundulićeva 40a, Split
  072 37 4458
 mstimac1@erstebank.hr

Tanja Kujundžić Bašić

  Gundulićeva 40a, Split
  072 37 4230
  tkujundzic@erstebank.hr

Sandra Pinčić

  Obala kneza Branimira 6, Zadar
  072 37 4172
  spincic@erstebank.hr

Danijela Ofner

  Poljana 5, Šibenik
  072 37 4229
  dsvracak@erstebank.hr

Nedjeljka Međica

  Vukovarska ulica 26, Dubrovnik
  072 37 4283
 nmedjica@erstebank.hr

Istra

Tiziana Frezza

  Ciscuttieva 15, Pula
  072 37 6429
  tfrezza@erstebank.hr

Slađana Hrvatin

  25.rujna 17,  Pazin
  072 37 5504
  shrvatin@erstebank.hr

Brinela Vozila

Trg Maršala Tita 7, Rovinj
  072 37 6153
  bvozila@erstebank.hr

Lorena Černeka

Fontana trg 8, Buzet
  072 37 6107
  lcerneka@erstebank.hr

Larisa Peranić Kos

Zelenice 3, Labin
  072 37 5569
  lperanic@erstebank.hr

Rita Pilat

Ulica Pietra Kandlera 11, Poreč
  072 37 5681
  rpilat@erstebank.hr

Luisa Matiassich

Trgovačka 2a, Umag
  072 37 6245
  lmatiassic@erstebank.hr

Adrijana Škrlić

Umaška ul.2, Buje
  072 37 6352
  askrlic@erstebank.hr

Snježana Savić Čikor

Zelenice 3, Labin
  072 37 6116
  sscikor@erstebank.hr

Rijeka i okolica

Romana Baće

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5058
  rbace@erstebank.hr

Iris Dorčić

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5549
 idorcic@erstebank.hr

Sanja Petrović

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5359
  spetrovic@erstebank.hr

Daniel Kršul

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5764
  dkrsul@erstebank.hr

Barbara Slijepčević

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5750
  bslijepcevic@erstebank.hr

Nives Stošić

  Ul. Petra Jurčića 2 a, Rijeka
  072 37 5477
  nstosic@erstebank.hr

Sandra Margan

Fiumara ul. 11, Rijeka
  072 37 5524
  smargan@erstebank.hr

Marin Fabijanić

  Trg Stjepana Radića 1, Crikvenica
  072 37 5445
  mfabijanic@erstebank.hr

Marin Dorčić

 Jadranski trg 3A, Rijeka
  072 37 5197
  mdorcic1@erstebank.hr

Senka Mataija Rasol

  Vjekoslava Spinčića 3/2, Opatija
  072 37 5244
  smataija@erstebank.hr

Josip Petrak

  Ul. Stjepana Radića 1/B, Krk
  072 37 5617
 jpetrak@erstebank.hr

Višnja Širola

 Ul. Ljudevita Gaja 4, Ogulin
  072 37 6348
  vsirola@erstebank.hr

Josip Mejak

 Fiumara ul. 11, Rijeka 
  072 37 5220
  jmejak@erstebank.hr

Vera Vidas

Palit 69, Rab
  072 37 6376
  vvidas@erstebank.hr

Kristina Štimac

  Jadranski trg 3, Rijeka
  072 37 5542
  kstimac@erstebank.hr

Jelena Crnković

Supilova ul. 43, Delnice   
  072 37 5634
 jcrnkovic1@erstebank.hr

Marina Tomić

Trg Stjepana Radića 1, Crikvenica
  072 37 5702
 mtomic@erstebank.hr

Središnja Hrvatska i Slavonija

Nenad Popović

  Preradovićeva bb, Bjelovar
  072 37 3381
  npopovic@erstebank.hr

Robert Kovačec

  Katarine Zrinski 1, Čakovec
  072 37 4128
  kovacec@erstebank.hr

Snježana Vukovac

  Duga ulica 10, Vinkovci
  072 37 4325
  svukovac@erstebank.hr

Danijela Rukavina

  Preradovićeva bb, Bjelovar
  072 37 3322
 drukavina@erstebank.hr

Željka Kuleš

  Ribarska 2, Osijek
  072 37 4150
  zmedved@erstebank.hr

Tanja Panić

  Ulica Tome Blažeka 1, Varaždin
  072 37 3476
  tpanic@erstebank.hr

Jasmina Cvitešić

  Trg Josipa Broza 2, Karlovac
  072 37 4452
  jcvitesic@erstebank.hr

Čekamo vas!

Dogovorite sastanak sa svojim osobnim bankarom i
posjetite nas u terminu koji sami odaberete.

U ugodnom i intimnom prostoru možete se opustiti,
obaviti povjerljiv razgovor sa svojim osobnim bankarom i
posvetiti se realizaciji svojih financijskih potreba.